„Suriye’ye Yardım Derneği“ Suriye’ye insani yardımı amaçlayan bir dernektir.

Suriye’ye yardım derneği bir grup doktor, mühendis, arkeolog, öğretmen ve sanatcı tarafından Suriye’deki savaştan etkilenen mazlumlara doğrudan ve aracısız yardım yapabilmek amacıyla kurulmuştur.

Dernek kurucularından bazıları Suriye’yi ve misafirperver insanlarını uzun yıllardan beri yakından tanımaktadırlar. Bu sebeple Suriye’deki savaş ortamının masum siviller üzerindeki bu olumsuz etkisi bizi cok etkilemiştir. Bir çok ailenin ne kadar zor şartlar altında yaşam mücadelesi verdiğini ve yaşadıkları yerleri terketmek zorunda kaldıklarını bizzat biliyoruz.

Derneğimiz hiçbir politik organizasyona bağlı olmaksızın kar amacı gütmeden sadece sizin yardımlarınız ile insani yardımı amaçlamaktadır. Biz acı çeken ve ihtiyaç sahibi insalara sadece maddi anlamda yardım yapmıyor onları bu zor günlerinde manevi yöndende dektekleyip onların yalnız olmadıkları göstermek istiyoruz.

Suriye‘nin yardıma ihtiyacı var. Bize yardım edinki bizde Suriyelilere ve Suriye’ye yardım edebilelim.

Bağışlarınız için:

SyrienHilfe e.V.  (Suriye Yardım Derneği)
Hesap Numarası: 1212 2012
Şube Kodu: 665 623 00
VR-Bank in Mittelbaden eG
IBAN: DE80665623000012122012, BIC: GENODE61IFF

Bağışlarınızı PayPal üzerindende yapabilirsiniz:

Gönülden Teşekkürler!

Kontakt / Contact Us

Haben Sie fragen? Schreiben Sie uns. / We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nicht lesbar? Text ändern. captcha txt

Beginnen Sie mit der Eingabe und drücken Sie Enter, um zu suchen